Nabídka práce: Praha 9

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Praha 9 od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 9:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4633,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 3. 2021.

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4633,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Manager pro ostrahu vrátnic a objektů

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20462,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Prodavači smíšeného zboží

Zaměstnavatel Marcela Adámková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Pracovníci ostrahy - strážní

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Ostraha

Zaměstnavatel OBS Praha s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 9.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.