Nabídka práce: Příbram

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Příbram od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Příbram:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel 5DCONTROL s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbram.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbram.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník/ce úklidu - venkovní úklid

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbram.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2021.

Fakturantka - účetní

Zaměstnavatel Průmysl kamene a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbram.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.