Nabídka práce: Slezská Ostrava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Slezská Ostrava od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Slezská Ostrava:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla

Zaměstnavatel GTH catering a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Účetní všeobecní

Zaměstnavatel CONTABLE, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 5. 2021.

Montážní dělníci

Zaměstnavatel Stavby Střechy Komíny s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.