Nabídka práce: Šternberk

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Šternberk od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Šternberk:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Účetní

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 13900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Vedoucí šicí dílny

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 13900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 105 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Šternberk.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.