Nabídka práce: Strakonice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Strakonice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Strakonice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vyšší soudní úřednice/úředník

Zaměstnavatel Okresní soud ve Strakonicích hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26020 - 37720,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Zaměstnanec úklidu - pokojská

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Garance Písek, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Uklízeč/ka (obsluha mycího stroje)

Zaměstnavatel Garance Písek Int. s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Strážný - pracovní ostrahy

Zaměstnavatel PERSEID.CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 106.56,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Obsluha v kavárně v dětském centru

Zaměstnavatel Zdeňka Živná hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Strakonice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2021.