Nabídka práce: Třeboň

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Třeboň od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Třeboň:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Všeobecný účetní

Zaměstnavatel Budějovický Regent s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Masér/ka (pracovník wellness centra)

Zaměstnavatel ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Venkovní obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Relanta s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třeboň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2021.