Práce pro OZP
Třinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Třinec, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Třinec:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel SEKURO & Group s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 110 - 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.

Mechanici opraváři motorových vozidel - automechanici

Zaměstnavatel PRO NORTH CZECH, a.s. nabízí práci na pozici "Mechanici opraváři motorových vozidel - automechanici" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.

Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny albert

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny albert" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 6. 2022.

Ostraha prodejny albert hypermarket

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny albert hypermarket" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2022.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy - ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Revizní technici elektro

Zaměstnavatel JELMARK, s.r.o. nabízí práci na pozici "Revizní technici elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Uklízeči panelových vchodů

Zaměstnavatel Rotto, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči panelových vchodů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2022.

Servisní technici pc

Zaměstnavatel AREVAL s.r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technici pc" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Třinec.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 3. 2022.