Nabídka práce: Valašské Meziříčí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Valašské Meziříčí od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Valašské Meziříčí:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči osobního automobilu

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel SNOZA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 110 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Doplňovač zboží

Zaměstnavatel DISPOSERVIS s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9600 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Tazatelé průzkumu

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.