Eagle Service s.r.o.

O společnosti

Vize Eagle Serivce ® je vybudovat obchodní známku, která je zřetelná, zdravá, profesionální, solidní a důvěryhodná a to jak pro své zákazníky, dodavatele, tak také pro kmenové zaměstnance a spolupracovníky. Vlastním servisem se chce Eagle Service ® p

Eagle Service s.r.o. je společností jež vznikla na základě patnáctiletých zkušeností v oblasti klientského servisu. Sídlo společnosti se nachází na Praze 1 v Burzovním Paláci, ul. Rybná 682/14, PSČ 110 00, operativní zázemí společnosti o celkové ploše 230 m2 se nachází na severní Moravě v Ostravě na ulici 28. října 2663/150. Eagle Service ® je společností silně orientovanou na potřeby klienta, na komunikaci s klientem a řízení vztahů s klíčovými zákazníky, tzv. KCRM - Key Customer Relationship Management.

Vždy nabízíme klientovi profesionální, optimální a zajímavé řešení. Eagle Service ® se především zabývá profesionálním bezpečnostním a úklidovým servisem. Nabízíme také obsluhu recepce a poštovní podatelny, údržbu zeleně, správu wellness & SPA a správu nemovitosti. S růstem potřeb klienta rozšiřujeme také nabídku našich služeb.

Jsme si plně vědomi své odpovědnosti a závazku naplnit vysoké nároky klienta. Pokud je spokojenost se službami Eagle Service ® tak vysoká, že nám klient vysloví svou důvěru, vystaví referenci nebo nás dále doporučí, my v Eagle Service ® víme, že míříme k našemu cíli.

Jménem společnosti Vám děkujeme za příležitost představit Eagle Service ® a její nabídku.

Koho pro naši společnost hledáme?

Pro zajištění chodu vrátnice našich zákazníků v Ostravě a jiných městech, hledáme zodpovědného pracovníka. Požadujeme aktivní přístup, základní znalost PC (Office a internet), morální a trestní bezúhonnost, kvalifikaci STRÁŽNÝ (možno si před nástupem doplnit), zodpovědnost, příjemné vystupování a komunikativnost, upravenost, schopnost pracovat v kolektivu a spolupracovat. Pracovník bude řádně zaškolen. Praxe vítána. Pro OZP, ZTP pracovníky, možno i pro pracovníky na invalidním vozíčku.

Co našim zaměstnancům nabízíme?

- stabilní zaměstnání

- proplácení všech příplatků

- zaškolení a ošacení

- 2x ročně lázeňský pobyt

-férovost

Kontaktujte nás

Eagle Service s.r.o.
28. října 2663/150,
702 00   Ostrava

http://www.eagleservice.cz

Sídlo společnosti na mapě