ERGOTEP, družstvo invalidů

O společnosti

13 let působíme na trhu jako sociální podnik a zaměstnáváme téměř 300 OZP pracovníků. Na trh dostáváme unikátní projekty, ve kterých se lidé se sníženou pracovní schopností mohou realizovat.Profesionály si vychováváme sami díky integraci.

Svým zaměstnancům dáváme potřebnou podporu a vzdělání, aby se mohli plně realizovat v práci, která je baví a posouvá je vpřed.

Dáváme šanci nejen našim zaměstnancům, ale navíc i praktikujícím znevýhodněným studentům a díky stážím i lidem s ukončeným vzděláním.

Budujeme projekty, ve kterých se lidé se sníženou pracovní schopností realizují a stávají se nepostradatelnou součástí úspěšného podnikání.

Jako jeden tým pracujeme na projektech pro bankovní sektor, provozujeme vlastní prodejní centra se značkou Tescoma a děláme servis a podporu předním českým e-shopům.

Koho pro naši společnost hledáme?

Pokud máte elán a odhodlání. Pak právě hledáme Vás! Staňte se součástí skupiny Ergotep, lídra integračního sociálního podnikání v České republice a Evropě. Zaměstnáváme téměř 300 OZP zaměstnanců. Důležité je pro nás vytváření optimálních pracovních podmínek a kvalitních pracovních pozic pro OZP.

Kontaktujte nás

ERGOTEP, družstvo invalidů
Zábořská 93,
539 44   Proseč

http://www.ergotep.cz

Sídlo společnosti na mapě