Úřad práce Kontaktní pracoviště Benešov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Benešov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Benešov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla do kuchyně - brigáda

Zaměstnavatel Stravování Turek s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně - brigáda" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Tazatelé průzkumů

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Tazatelé průzkumů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Pomocná administrativa

Zaměstnavatel Active Colour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná administrativa" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Valašské Meziříčí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Prodejní podpora

Zaměstnavatel KVARTO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Prodejní podpora" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Konzultant/ka prodejny o2

Zaměstnavatel O2 Czech Republic, a.s. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka prodejny o2" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2021.

Prodejce náhradních dílů

Zaměstnavatel Jindřich Nepraš nabízí práci na pozici "Prodejce náhradních dílů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vlašim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Týnec nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Pracovník/pracovnice ostrahy

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.56 - 135,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Příbram.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Ošetřovatel/ka telat

Zaměstnavatel Zemědělské družstvo vlastníků Veselka nabízí práci na pozici "Ošetřovatel/ka telat" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Psáře.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.