Úřad práce Kontaktní pracoviště Benešov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Benešov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Benešov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Sociální pracovník/ice

Zaměstnavatel Pečovatelská služba okresu Benešov nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26730 - 39000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Týnec nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 7. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Vlašim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 7. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 7. 2021.

Sjednavatel/ka pohřbů

Zaměstnavatel Gravedigger s.r.o. nabízí práci na pozici "Sjednavatel/ka pohřbů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 9500 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sázava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2021.

Asistenti pedagogů

Zaměstnavatel Dětský domov a Školní jídelna, Sázava, Benešovská 7 nabízí práci na pozici "Asistenti pedagogů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sázava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2021.

Učitel/ka oborných předmětů elektro

Zaměstnavatel Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997 nabízí práci na pozici "Učitel/ka oborných předmětů elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Uklízeč, uklízečka

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč, uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Ostraha - strážní, pracovníci ostrahy

Zaměstnavatel LAMA CZ CORPORATION s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - strážní, pracovníci ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Benešov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Týnec nad Sázavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vlašim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2021.