Úřad práce Kontaktní pracoviště Benešov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Benešov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Benešov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Sociální pracovník/ice

Zaměstnavatel Pečovatelská služba okresu Benešov nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26730 - 39000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Ostraha - strážní, pracovníci ostrahy

Zaměstnavatel LAMA CZ CORPORATION s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - strážní, pracovníci ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110 - 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pomocní účetní

Zaměstnavatel REAGA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9850,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Distributoři neadresných zásilek

Zaměstnavatel BENEVITA, s.r.o. nabízí práci na pozici "Distributoři neadresných zásilek" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Učitelé odborných předmětů elektro - odborník z praxe

Zaměstnavatel Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997 nabízí práci na pozici "Učitelé odborných předmětů elektro - odborník z praxe" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000 - 21000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Učitel/ka oborných předmětů elektro

Zaměstnavatel Integrovaná střední škola technická, Benešov, Černoleská 1997 nabízí práci na pozici "Učitel/ka oborných předmětů elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32170 - 41940,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Obsluha bioplynové stanice

Zaměstnavatel AGRO DRUŽSTVO Načeradec nabízí práci na pozici "Obsluha bioplynové stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Načeradec. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Projektový manager/projektová managerka

Zaměstnavatel BAEST Machines & Structures, a.s. nabízí práci na pozici "Projektový manager/projektová managerka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 30000 - 45000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Distributor/distributorka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor/distributorka reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Benešov. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Vrátný/á

Zaměstnavatel Bohumil Tomek nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18200 - 19500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Kolín. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Koordinátor/ka marketingu

Zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. nabízí práci na pozici "Koordinátor/ka marketingu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Sušice. Nabídka práce byla publikována dne 6. 12. 2021.

Skladník/skladnice ve skladu obilovin

Zaměstnavatel Neveklov a. s. nabízí práci na pozici "Skladník/skladnice ve skladu obilovin" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Křečovice. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.