Asistentka dispečera dopravy

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Dolní Kralovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Velkoobchod ŠAS,s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 6. 2020 na Úřadu práce ČR - Benešov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště Dolní Kralovice nebo Zruč nad Sázavou.
Práce s PC. Pracovní doba 7,30-16,00, podnikový svoz z Vlašimi zajištěn. Možnost dobrého výdělku. Pěkné nové prostředí. Stravování.
První kontakt telefonicky.


Nabídka práce byla platná do 9. 7. 2020.

Místo výkonu práce: Velkoobchod ŠAS,s.r.o.
Severní 184
Dolní Kralovice, Benešov 257 68
Mzda: 32000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 6. 5. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 9. 7. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 25. 6. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Asistentka dispečera dopravy“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Velkoobchod ŠAS,s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Benešov naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Benešov.