Uklizeč/ka kancelářských prostor

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Trhový Štěpánov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.. Nabídka byla vystavena dne 12. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Benešov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Trhový Štěpánov
Nabízíme dlouhodobou brigádu / zaměstnání na částečný úvazek. Jedná se o denní úklid kancelářských prostor v sídle firmy (provádí se buď do 7:00 nebo od 15:30 - dle domluvy)
Závodní stravování, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky, služební telefon
První kontakt e-mailem, telefonicky po-pá 8:00 - 14:00 hod

Nabídka práce byla platná do 2. 12. 2020.

Místo výkonu práce: RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Nádražní
Nádražní 401
Trhový Štěpánov, Středočeský kraj 257 63
Mzda: 10000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 12. 2020
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 2. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Uklizeč/ka kancelářských prostor“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Středočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Benešov.