Projektanti elektra

Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Hledáte práci v lokalitě Osek nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Klüber Metrology s. r. o.. Nabídka byla vystavena dne 5. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Beroun. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

PROJEKTANTI ELEKTRA - Místo výkonu práce: Osek. Náplň práce: projekční činnost v oblasti elektro, silnoproud. Požadujeme: ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost. Nabízíme: stravenky, prémie. Kontakt: emailem.

Nabídka práce byla platná do 19. 10. 2019.

Místo výkonu práce: Klüber Metrology s. r. o. - Osek
Osek 282, Beroun
267 62
Mzda: 30000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 19. 10. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 10. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Projektanti elektra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Klüber Metrology s. r. o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Beroun naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Beroun.