Úřad práce Kontaktní pracoviště Blansko

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Blansko. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Blansko:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kozultant o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. nabízí práci na pozici "Kozultant o2 prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Hospodyně pro domácnost

Zaměstnavatel Ing. Svatava Dvořáková nabízí práci na pozici "Hospodyně pro domácnost" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pomocná síla do výroby

Zaměstnavatel KING STYLE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kunštát.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Tiskař/ka pro tampónový tisk, drobné montážní práce

Zaměstnavatel FAMA spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Tiskař/ka pro tampónový tisk, drobné montážní práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šebrov-Kateřina.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Učitel/ka 2. stupně zš, matematika/přírodní vědy

Zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola Sloup, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka 2. stupně zš, matematika/přírodní vědy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24770 - 36470,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Sloup.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Prodavačka/prodavač proutěných výrobků

Zaměstnavatel CompSystems, s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavačka/prodavač proutěných výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Polička.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Balení zboží

Zaměstnavatel Drůbež CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Balení zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kunštát.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Ing. Jiří Pokorný nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lipůvka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.