Úřad práce Kontaktní pracoviště Blansko

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Blansko. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Blansko:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pomocní skladníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Dělník ve výrobě

Zaměstnavatel František Šutera nabízí práci na pozici "Dělník ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olešnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel OLMAN SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Sebranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Kompletační dělník/ce

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletační dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.

Specialista péče o stávající zákazníky

Zaměstnavatel Shean s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista péče o stávající zákazníky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blansko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 2. 2021.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel BOSSISTERS s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Boskovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel BOSSISTERS s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 21000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vranová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Pomocný/á kuchař/ka

Zaměstnavatel BOSSISTERS s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný/á kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Vranová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Řidič

Zaměstnavatel DOMESTAV TREND s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomučany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Pracovníci v oblasti prodeje

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pracovníci v oblasti prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Pracovníci v oblasti prodeje

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý nabízí práci na pozici "Pracovníci v oblasti prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18200 - 20200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.