Úřad práce Kontaktní pracoviště Břeclav

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Břeclav. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Břeclav:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejna lidl břeclav

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejna lidl břeclav" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Parkmistr

Zaměstnavatel VOZA.CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Parkmistr" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Podivín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Ostraha prodejnapenny market břeclav

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejnapenny market břeclav" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Pomocný pracovník - pracovnice ve výrobě

Zaměstnavatel ZPSHelp, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný pracovník - pracovnice ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Technikpro řízení skladového hospodářství

Zaměstnavatel OSTRATICKÝ, spol s r.o. nabízí práci na pozici "Technikpro řízení skladového hospodářství" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Týnec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel K Security, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2021.

Ostraha prodejna lidl břeclav

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejna lidl břeclav" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mikulov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2021.

Řidič sk. b

Zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič sk. b" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lednice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Speditér/speditérka pro oblast evropy

Zaměstnavatel BORS LOGISTICS s.r.o. nabízí práci na pozici "Speditér/speditérka pro oblast evropy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lanžhot.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mikulov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.