Vývojový kostruktér

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Hledáte práci v lokalitě Týnec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti OSTRATICKÝ, spol s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 21. 5. 2019 na Úřadu práce ČR - Břeclav. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

20.5.2019 - tvorba a správa 3D a 2D dokumentace pro výrobu strojů a zařízení z výrobního programu zaměstnavatele. SŠ vzdělání technického směru, vhodné i pro OZP a absolventy, znalost práce ve 3D CAD, pečlivost, flexibilita. Prac. doba 7:00 - 15:30 hod. KONTAKT: Nováková Jana, tel.: 519 342 491, e-mail: posta@ostraticky.cz
Místo výkonu práce: Týnec

Nabídka práce byla platná do 20. 6. 2019.

Místo výkonu práce: OSTRATICKÝ, spol. s r.o.
Hrušecká 388
Týnec, Břeclav 691 54
Mzda: 30000 - 40000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 20. 6. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 13. 6. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Vývojový kostruktér“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti OSTRATICKÝ, spol s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Břeclav naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Břeclav (za poslední 4 týdny).