Úřad práce Kontaktní pracoviště Brno-město

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Brno-město. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Brno-město:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklizečka

Zaměstnavatel Pálavský sociální podnik, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklizečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-jih.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Realitní specialista

Zaměstnavatel Veronika Hliněnská nabízí práci na pozici "Realitní specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Obchodní asistent/ka

Zaměstnavatel Veronika Hliněnská nabízí práci na pozici "Obchodní asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 1. 2021.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb

Zaměstnavatel RAFNI s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Medlánky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 1. 2021.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel sales24, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 27000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.

Úklidový pracovník/ce

Zaměstnavatel Vulcanus s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Vinohrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2021.

Dělník na třídění odpadu

Zaměstnavatel BRNOMETAL, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník na třídění odpadu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Manažer/ředitel obchodního týmu

Zaměstnavatel Tomáš Hollmann nabízí práci na pozici "Manažer/ředitel obchodního týmu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90000 - 150000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Konzultant finančního plánování

Zaměstnavatel Tomáš Hollmann nabízí práci na pozici "Konzultant finančního plánování" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 75000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Realitní konzultant

Zaměstnavatel Tomáš Hollmann nabízí práci na pozici "Realitní konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 75000 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Personalista - obchodní asistent

Zaměstnavatel Tomáš Hollmann nabízí práci na pozici "Personalista - obchodní asistent" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.