Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Brno-Líšeň

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Brno-Líšeň. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Brno-Líšeň:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Líšeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Řidič sk. b + e s digitální kartou

Zaměstnavatel Petr Liška s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Líšeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Správci webu

Zaměstnavatel Alela,z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Líšeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Pomocný dělník

Zaměstnavatel Alela,z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Líšeň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.