Ostraha prodejny penny market

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Brno-Řečkovice a Mokrá Hora nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Brno-město. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: Penny Market - Penny Market, Hviezdoslavova 1318/8, 627 00 Brno-Slatina

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Vhodné pro OZP, odměny za záchyt.

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou. certifikát strážného zajistíme. možnost práce i na dpp. jedná se o pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo na jeden rok s možností prodloužení pracovního poměru. nabízíme:

práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 8.00-17.00 hod., na mail:nabor.centrum@bohemiamarten.cz
Místo výkonu práce: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.-Brno
Maříkova 0
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Jihomoravský kraj 621 00
Mzda: 17000 - 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 2. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 4. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha prodejny penny market“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihomoravský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Brno-město.