Operátor global load control

Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě

Hledáte práci v lokalitě Brno-střed nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod. Nabídka byla vystavena dne 2. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Brno-město. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky
Místo výkonu práce: Holandská 854/1, 63900 Brno

Požadavky:

Plynulá znalost anglického a německého jazyka vítána.
Pracovní náplň zahrnuje činnosti spojené s určením centra vyvážení letadla před odletem, zajištění všech souvisejících bezpečnostních parametrů, zodpovědnost za procesní způsobilost letů (např. rozdělení instrukcí pozemnímu personálu o nákladce, vydání konečných dokumentů, jež jsou bezpodmínečně a zákonně nutné k odletu, apod.). Není třeba předchozí praxe, součástí je zaškolení.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nabídka práce byla platná do 18. 12. 2020.

Místo výkonu práce: GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod
Holandská 854 /1
Brno-střed, Jihomoravský kraj 639 00
Mzda: 26500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2018
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 31
Nabídka práce je platná: do 18. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 4. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor global load control“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihomoravský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Brno-město.