Švadlena, krejčí

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Hledáte práci v lokalitě Brno-střed nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 15. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Brno-město. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce: AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o.
Orlí 542 /27
Brno-střed, Jihomoravský kraj 602 00
Mzda: 12500 - 15000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 15. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 17. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Švadlena, krejčí“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti AUTO - TEXTIL RECYKLACE s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihomoravský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Brno-město.