Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Brno-Židenice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Brno-Židenice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Brno-Židenice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Craftwork s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pomocné práce v kartonáži výroby

Zaměstnavatel Craftwork s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Pracovník v textilní výrobě

Zaměstnavatel Casson s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Uklizečka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Ekonomicko provozní náměstek

Zaměstnavatel I love pets s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110 - 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Ostraha budovy

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Technická podpora

Zaměstnavatel AURIS CZ, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.