Operátor global load control

Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě

Hledáte práci v lokalitě Brno nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod. Nabídka byla vystavena dne 11. 7. 2019 na Úřadu práce ČR - Brno-město. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

První kontakt e-mailem nebo telefonicky
Místo výkonu práce: Holandská 854/1, 63900 Brno

Požadavky:

Plynulá znalost anglického a německého jazyka vítána.
Pracovní náplň zahrnuje činnosti spojené s určením centra vyvážení letadla před odletem, zajištění všech souvisejících bezpečnostních parametrů, zodpovědnost za procesní způsobilost letů (např. rozdělení instrukcí pozemnímu personálu o nákladce, vydání konečných dokumentů, jež jsou bezpodmínečně a zákonně nutné k odletu, apod.). Není třeba předchozí praxe, součástí je zaškolení.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Místo výkonu práce: GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod
Holandská 854 /1
Brno, Brno-město 639 00
Mzda: 26500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 8. 2018
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 38
Nabídka práce je platná: do 26. 7. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 7. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Operátor global load control“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Brno-město naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Brno-město (za poslední 4 týdny).