Psycholog sociální rehabilitace

Ostatní psychologové

Hledáte práci v lokalitě Brno nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Paspoint, z.ú.. Nabídka byla vystavena dne 29. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Brno-město. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Postup výběrového řízeni:

1. Zašlete svůj životopis a motivační dopis elektronicky co nejdříve na adresu: reditel@paspoint.cz
2. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor v prostorách organizace.
3. S vybraným kandidátem bude uzavřena smlouva.

Do naší registrované sociální služby hledáme posilu: psychologa (odborného pracovníka).
PSYCHOLOG DO SLUŽBY SOCIÁLNÍ REHABILITACE

Náplň práce:

" aktivizace a motivace klienta,
" individuální konzultace s klienty při rozvoji jejich dovedností,
" skupinové konzultace- pro klienty i jejich blízké,
" poradenství pro klienty, příbuzné, zájemce o službu v problematice PAS (v jakých oblastech se projevuje, jak zlepšit situaci….),
" spolupráce se všemi zúčastněnými v procesu klientova rozvoje (sociálními pracovníky, jinými organizacemi..),
" účast na poradách a intervizích,
" administrativní práce spojená s pozicí.

Požadujeme:

" způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
" odbornou způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách,
" orientaci v zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb.,
" empatii, citlivý a důslední přístup k lidem,
" ochotu navázat dlouhodobou spolupráci,
" schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativnost a odpovědný přístup k práce,
" chuť dále se vzdělávat a pracovat na seberozvoji,
" zkušenosti z práce v soc. službách nebo s lidmi s PAS vítány (ne však podmínkou).
Nabízíme
" práci na celý nebo zkrácený úvazek (flexibilní pracovní doba),
" metodické vedení,
" další vzdělávání
" technické a materiální zabezpečení,
" smlouvu na dobu určitou s možností prolongace na dobu neurčitou,
" nástup nejdříve 1. 1. 2020 (příp. jinak po individuální dohodě).
Zaměstnanecké výhody:
Osobní ohodnocení, odměny, materiální zabezpečení, odborný kolektiv, odborná praxe a podpora.

Nabídka práce byla platná do 31. 12. 2019.

Místo výkonu práce: Paspoint, z.ú.-pracoviště
Škroupova 2774 /54
Brno, Brno-město 636 00
Mzda: 12250,-Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba (minimálně 20 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Psycholog sociální rehabilitace“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .