Úřad práce Brno-venkov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Brno-venkov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Brno-venkov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 16200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vlasatice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Řidič - rajhrad

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič - rajhrad" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 19000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Zákaznické centrum - konzultant

Zaměstnavatel Comdata PRO s.r.o. nabízí práci na pozici "Zákaznické centrum - konzultant" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 4 týdně) a nabízená mzda 16100 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Moravany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělník/dělnice

Zaměstnavatel ZELPo - K, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vysoké Popovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mokrá-Horákov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Třídič/třídička použitého textilu, manipulační dělník/dělnice

Zaměstnavatel Ing. Oldřich Kříž nabízí práci na pozici "Třídič/třídička použitého textilu, manipulační dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 87.3 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Zbýšov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Zaměstnavatel Zámeček Střelice, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 27050 - 27050,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Střelice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Uklízeč/ka v sociálním zařízení

Zaměstnavatel Zámeček Střelice, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka v sociálním zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17070 - 17070,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Střelice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Vojkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Strážný-detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný-detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Židlochovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Samostatná účetní

Zaměstnavatel WAYTAX s.r.o. nabízí práci na pozici "Samostatná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 250 - 300,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Židlochovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.