Úřad práce Kontaktní pracoviště Brno-venkov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Brno-venkov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Brno-venkov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/-ce kontroly kvality a metrologie

Zaměstnavatel Elakov Production s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ce kontroly kvality a metrologie" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nosislav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Referent odboru stavební úřad

Zaměstnavatel Město Rosice nabízí práci na pozici "Referent odboru stavební úřad" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 36240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rosice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Prodavačka

Zaměstnavatel JH Textil s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12250 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Pedikérka, kosmetička, manikérka

Zaměstnavatel Kristýna Zvěřinová nabízí práci na pozici "Pedikérka, kosmetička, manikérka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Branišovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Distributor reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Ostraha prodejen penny market

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejen penny market" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Ostraha prodejny penny market

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny penny market" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Ostraha prodejen penny market

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejen penny market" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šlapanice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel TEMPASS Tech, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Úklid

Zaměstnavatel Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kuřim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Odborní účetní všeobecní

Zaměstnavatel Agro MONET, a.s. nabízí práci na pozici "Odborní účetní všeobecní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Těšany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 2. 2021.

Montážní, kompletační a balící práce/truhlárna

Zaměstnavatel Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní, kompletační a balící práce/truhlárna" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kuřim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.