Úřad práce Kontaktní pracoviště Brno-venkov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Brno-venkov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Brno-venkov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník pro příjem zboží - rajhrad

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladník pro příjem zboží - rajhrad" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel Sen Bydlení s.r.o. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Rajhrad.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Dělník/dělnice v kartonážní výrobě

Zaměstnavatel FOLPET s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice v kartonážní výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200 - 16400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník ostrahy /strážný

Zaměstnavatel LUXUS plus, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy /strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohunice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník pro výdej stravy

Zaměstnavatel SENIORPROJEKT s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník pro výdej stravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jevišovka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Operátor výrobní linky

Zaměstnavatel GDP KORAL, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor výrobní linky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Tišnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Strážný-detektiv prodejny penny market

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný-detektiv prodejny penny market" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kuřim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Impregnace, čištění statorů

Zaměstnavatel EMKOR Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Impregnace, čištění statorů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nedvědice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Kontrola výroby

Zaměstnavatel EMKOR Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrola výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nedvědice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Navíječ/ka statorů a rotorů

Zaměstnavatel EMKOR Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Navíječ/ka statorů a rotorů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nedvědice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Obšívání statorů

Zaměstnavatel EMKOR Technology s.r.o. nabízí práci na pozici "Obšívání statorů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nedvědice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.