Operátor výroby

Strojírenští kovodělníci

Hledáte práci v lokalitě Pohořelice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti s. n. o. p. cz a.s.. Nabídka byla vystavena dne 2. 4. 2020 na Úřadu práce ČR - Brno-venkov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

První kontakt telefonicky (Po-pá od 7:30 do 15:00 hod.), osobně, emailem.

Požadujeme:

Vzdělání - vyučen, min. základní
Přesnost, zodpovědnost, manuální zručnost
Ochota práce v třísměném provoze

Náplň práce:

Zakládání dílů a komponentů do přípravku a spouštění stroje
Ukládání hotových dílů do beden
Kontrola kvality dílů
Vyplňování výrobních dokumentů
Dodržování bezpečnosti práce

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 23 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
Příplatky až 5 000 Kč měsíčně - dle kolektivní smlouvy a zákoníku práce

13. mzda :

Docházkový benefit - 16 000 Kč ročně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200 Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000 Kč ročně
Stravování přímo v závodě (23-27 Kč menu)

Místo výkonu práce (adresa): Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nabídka práce byla platná do 17. 4. 2020.

Místo výkonu práce: S.n.o.p. cz a.s. - 01
Průmyslová 1501
Pohořelice, Brno-venkov 691 23
Mzda: 16280 - 18500,-Kč / měsíc
Typ směn: Třísměnný provoz (minimálně 36.4 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 27
Nabídka práce je platná: do 17. 4. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .