Distributor reklamních letáků

Pracovníci pouličního poskytování služeb

Hledáte práci v lokalitě Praha 10 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Česká distribuční k.s.. Nabídka byla vystavena dne 4. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště Brno-venkov. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (9 - 15)

Pouze pro OZP.

Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP.Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).
Místo výkonu práce: Česká distribuční k.s. - Kuřim
U Stavoservisu
Praha 10, Hlavní město Praha 108 00
Mzda: 3800 - 7600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 11. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 4. 12. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 7. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Distributor reklamních letáků“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Česká distribuční k.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Brno-venkov.