Úřad práce Bruntál

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Bruntál. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Bruntál:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Vrbno pod Pradědem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 4. 2020.

Uklízečka

Zaměstnavatel ČOS - Česká ochranná společnost a.s. nabízí práci na pozici "Uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Břidličná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Prodavačka

Zaměstnavatel FIDES Bruntál, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Prodavačka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2020.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rýmařov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2020.

Zákaznický servis/call centrum

Zaměstnavatel Spolek pro obnovu evropských bojových umění ARMA F nabízí práci na pozici "Zákaznický servis/call centrum" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2020.

Pracovník úklidu - uklízečka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu - uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300 - 9500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Lékař - ka bez atestace

Zaměstnavatel Podhorská nemocnice a.s. nabízí práci na pozici "Lékař - ka bez atestace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 37977,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Číšník/servírka

Zaměstnavatel HOTEL KAMZÍK s.r.o. nabízí práci na pozici "Číšník/servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000 - 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Malá Morávka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 3. 2020.

Grafik

Zaměstnavatel Umělecká dílna STAMP s.r.o. nabízí práci na pozici "Grafik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Rýmařov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2020.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 25 týdně) a nabízená mzda 10800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.