Zdravotní laborant

Zdravotní laboranti

Hledáte práci v lokalitě Bruntál, nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Nemocnice AGEL Podhorská a.s.. Nabídka byla vystavena dne 6. 8. 2021 na Kontaktní pracoviště Bruntál. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici „Zdravotní laborant“ (vhodné pro OZP)

Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotního laboranta, získanou absolvováním akreditovaného zdravotnického bakalářského studijního oboru pro přípravu zdravotních laborantů, VOŠ v oboru diplomovaný zdravotní laborant.

Zaměstnanecké výhody : 25 dnů dovolené, 3 dny pracovního volna, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zvýhodněné vedení bankovních účtů, mobilního operátora i nákupu osobního vozu. Odměny při životních jubileích, při odchodu do důchodu.

Hlásit se na e - mail : Hana.Camfrlova@phn.agel.cz nebo na tel. č. 727 917 287, 554 700 231 Po - Pá vždy od 7.00 do 15.00 hodin.

A: 24.3.2021:

Nabídka práce byla platná do 1. 9. 2021.

Místo výkonu práce: Nemocnice AGEL Podhorská a.s. - pracoviště BRUNTÁL
Nádražní 1589 /29
Bruntál, Moravskoslezský kraj 792 01
Mzda: 28000 - 30000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 9. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 1. 9. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 6. 8. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Zdravotní laborant“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Ostatní nabídky práce pro OZP v této lokalitě a okolí

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Nemocnice AGEL Podhorská a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí - Bruntál. Nabídka práce „Zdravotní laborant“ byla publikována v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Bruntál.