Montážník - servisní pracovník

Stavební údržbáři budov

Hledáte práci v lokalitě Rýmařov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RD Rýmařov s. r. o.. Nabídka byla vystavena dne 29. 11. 2019 na Úřadu práce ČR - Bruntál. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

místo výkonu práce : 8. května 1191/45, Rýmařov
Jedná se o pracovní pozice servisních pracovníků na oddělní servisu a reklamací, tito zaměstnanci provádějí odstraňování reklamací přímo u zákazníků.

Základní pracovní činnosti:

aplikace nátěrů, lepení tapet, kladení podlah a podlahových krytin, montáž a servis oken, dveří, zárubní a kování, montáž a servis nábytku na bázi dřeva, montáž a servis sítí pro zásobování vodou a teplem, provádění obkladů a dlažeb, provádění zkoušek těsnosti a tlaku dle norem, demontáž kotlů, potrubí a armatur, opravy střešních krytin včetně oplechování, provádění tepelné izolace, opravy omítek atd.

Požadujeme:

pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, praxi ve stavebních oborech (tesař, obkladač, topenář, instalatér, pokrývač, malíř, elektrikář, zedník) dobrý zdravotní stav, zdravotní způsobilost prací ve výškách, řidičské oprávnění skup. B nebo C, časovou flexibilitu z důvodu práce (servisní práce) po celé ČR občas i v zahraničí - pracovní cesty (v trvání od pondělí do pátku).
Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, odměny při životním jubileu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na dopravu, očkování proti chřipce, osobní ohodnocení, zvýhodněné volání u mobilního operátora aj.
Hlásit se na e - mail egidova@rdrymarov.cz, personalni@rdrymarov.cz, stepan@rdrymarov.cz nebo na tel. č. 554 252 151, 554 252 205, 725 806 357, 602 539 323 /Pondělí až pátek od 7.00 hodin do 14.00 hodin/ nebo osobně v administrativní budově RD Rýmařov, pondělí až pátek od 7.00 hodin do 14.00 hodin

Z : 3.6.2019:

Nabídka práce byla platná do 31. 12. 2019.

Místo výkonu práce: RD Rýmařov s. r. o.
8. května 1191 /45
Rýmařov, Bruntál 795 01
Mzda: 125 - 185,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 37.5 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 1. 1. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Montážník - servisní pracovník“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RD Rýmařov s. r. o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Bruntál naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Bruntál.