Montážník - servisní pracovník

Stavební údržbáři budov

Hledáte práci v lokalitě Rýmařov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RD Rýmařov s. r. o.. Nabídka byla vystavena dne 29. 11. 2019 na Úřadu práce ČR - Bruntál. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

místo výkonu práce : 8. května 1191/45, Rýmařov
Jedná se o pracovní pozice servisních pracovníků na oddělní servisu a reklamací, tito zaměstnanci provádějí odstraňování reklamací přímo u zákazníků.

Základní pracovní činnosti:

aplikace nátěrů, lepení tapet, kladení podlah a podlahových krytin, montáž a servis oken, dveří, zárubní a kování, montáž a servis nábytku na bázi dřeva, montáž a servis sítí pro zásobování vodou a teplem, provádění obkladů a dlažeb, provádění zkoušek těsnosti a tlaku dle norem, demontáž kotlů, potrubí a armatur, opravy střešních krytin včetně oplechování, provádění tepelné izolace, opravy omítek atd.

Požadujeme:

pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, praxi ve stavebních oborech (tesař, obkladač, topenář, instalatér, pokrývač, malíř, elektrikář, zedník) dobrý zdravotní stav, zdravotní způsobilost prací ve výškách, řidičské oprávnění skup. B nebo C, časovou flexibilitu z důvodu práce (servisní práce) po celé ČR občas i v zahraničí - pracovní cesty (v trvání od pondělí do pátku).
Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, odměny při životním jubileu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dětskou rekreaci, příspěvek na dopravu, očkování proti chřipce, osobní ohodnocení, zvýhodněné volání u mobilního operátora aj.
Hlásit se na e - mail egidova@rdrymarov.cz, personalni@rdrymarov.cz, stepan@rdrymarov.cz nebo na tel. č. 554 252 151, 554 252 205, 725 806 357, 602 539 323 /Pondělí až pátek od 7.00 hodin do 14.00 hodin/ nebo osobně v administrativní budově RD Rýmařov, pondělí až pátek od 7.00 hodin do 14.00 hodin

Z : 3.6.2019:

Místo výkonu práce: RD Rýmařov s. r. o.
8. května 1191 /45
Rýmařov, Bruntál 795 01
Mzda: 125 - 185,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 12. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 37.5 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 12. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Montážník - servisní pracovník“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RD Rýmařov s. r. o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Bruntál naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Bruntál (za poslední 4 týdny).