Úřad práce Česká Lípa

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Česká Lípa. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Česká Lípa:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dispečer/ka pultu centrální ochrany

Zaměstnavatel HENIG - security servis, s.r.o. nabízí práci na pozici "Dispečer/ka pultu centrální ochrany" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Úklidový(á) operátor(ka)

Zaměstnavatel Kateřina Stejskalová nabízí práci na pozici "Úklidový(á) operátor(ka)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Pavel Soukup nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Pomocný kuchař/ka cateringu

Zaměstnavatel FT & Catering s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/ka cateringu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8050 - 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brniště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Člen výjezdové skupiny

Zaměstnavatel HENIG - security servis, s.r.o. nabízí práci na pozici "Člen výjezdové skupiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Dámská/ pánská krejčová/krejčí

Zaměstnavatel BOHEMIA - FASHION s.r.o. nabízí práci na pozici "Dámská/ pánská krejčová/krejčí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2020.

Údržbář svařovacích hořáků

Zaměstnavatel ENGIE Services a.s. nabízí práci na pozici "Údržbář svařovacích hořáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Údržbář svařovacích zdrojů

Zaměstnavatel ENGIE Services a.s. nabízí práci na pozici "Údržbář svařovacích zdrojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Operátor/ka bezpečnostních služeb pultu centralizované ochrany

Zaměstnavatel BFB-Falco s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka bezpečnostních služeb pultu centralizované ochrany" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Dělník ve výrobě

Zaměstnavatel Farní charita Česká Lípa nabízí práci na pozici "Dělník ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10950 - 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 3. 2020.

Odborný asistent/ka v administrativě

Zaměstnavatel Aleš Zvěřina nabízí práci na pozici "Odborný asistent/ka v administrativě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2020.

Sociální pracovník projekt sas (sociální aktivizační služba pro rodiny s dětmi)

Zaměstnavatel Farní charita Česká Lípa nabízí práci na pozici "Sociální pracovník projekt sas (sociální aktivizační služba pro rodiny s dětmi)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.