Úřad práce Kontaktní pracoviště Česká Lípa

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Česká Lípa. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Česká Lípa:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola Tomáše Ježka Ralsko-Kuřívody- příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ralsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Sociální pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Farní charita Česká Lípa nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Obsluha vzv

Zaměstnavatel CZECH SERVICE, Družstvo nabízí práci na pozici "Obsluha vzv" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mimoň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Vedoucí ořj

Zaměstnavatel "Slévárna hliníku s.r.o." nabízí práci na pozici "Vedoucí ořj" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Údržbář

Zaměstnavatel "Slévárna hliníku s.r.o." nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Obchodně-administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí práci na pozici "Obchodně-administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Administrativní pracovník/ce, asistent/ka

Zaměstnavatel SUBVENT z.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce, asistent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Ostraha prodejny kaufland

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny kaufland" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nový Bor.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Instalatér

Zaměstnavatel ENGIE Services a.s. nabízí práci na pozici "Instalatér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.

Elektrikář

Zaměstnavatel ENGIE Services a.s. nabízí práci na pozici "Elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2021.

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Zaměstnavatel DELUXE PUB s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 17800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Doksy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2021.