Odborní pojišťovací poradci

Hledáte práci v lokalitě Česká Lípa nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Generali Pojišťovna a.s.. Nabídka byla vystavena dne 1. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Česká Lípa. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Náplň práce:

  • Péče o klientskou základnu v oblasti všech druhů pojištění a financí. získávání nových obchodních příležitostí.
  • Pro nováčky existuje nadstandartní finanční podpora po dobu 2 let, v prvním roce až ve výši 170 000 kč, dále atraktivní systém dodatečných benefitů.
  • Bezplatný propracovaný vzdělávací systém a tréninky, které nováčkům zajistí kompletní znalosti a dovednosti pro obchodní činnost. kariérní a odborné zázemí jedné z nejvýznamnějších pojišťoven v evropě.
  • Přátelská atmosféra oblastní kanceláře s veškerým potřebným technickým vybavením a podporou manažera a kolegů.
  • Vlastní flexibilní organizace času.

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost
Strukturované životopisy zasílejte na e-mail odpovědného pracovníka.
Vhodné i pro osoby bez praxe a OZP.

Nabídka práce byla platná do 30. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Generali Pojišťovna a.s. - Česká Lípa
náměstí T. G. Masaryka 193 /26
Česká Lípa, Česká Lípa 470 01
Mzda: 20000 - 40000,-Kč / měsíc
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 30. 11. 2019

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Odborní pojišťovací poradci“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .