Vedoucí obchodního oddělení

Obchodní náměstci (ředitelé)

Hledáte práci v lokalitě Česká Lípa nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MISTAV-CL s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 2. 2021 na Kontaktní pracoviště Česká Lípa. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadujeme: střední vzdělání s maturitou v oboru stavebním, zkušenosti s veřejnými zakázkami, dotačními programy, 1 praxi ve stavebnictví, znalost stavebního zákona. Znalost programů URS, RTS, Word, Excel, základní jazykovou schopnost - AJ+NJ, ŘP sk. B.
První kontakt emailem, osobně nebo telefonicky v době od 7:30 - 15:30 hod.
Místo výkonu práce: MISTAV - CL, s. r. o.
Česká Lípa 29, Liberecký kraj
470 01
Mzda: 30000 - 50000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 4. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 25. 4. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 2. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vedoucí obchodního oddělení“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti MISTAV-CL s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Liberecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Česká Lípa.