Úřad práce Kontaktní pracoviště České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/-ice úklidu

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 16560 - 16560,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Pracovník/-ice úklidu

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 120 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

12 - pracovník/-ice úklidu panelových domů

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "12 - pracovník/-ice úklidu panelových domů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20876 - 20876,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 6. 2021.

Bezpečnostní pracovník/ce - výjezdová skupina

Zaměstnavatel PS PATROL s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/ce - výjezdová skupina" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel PAPION s. s r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-střed.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Řidič/ka sk. b

Zaměstnavatel Autodoprava Vondrášek s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka sk. b" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Provozní elektromechanik

Zaměstnavatel GAMA GROUP a.s. nabízí práci na pozici "Provozní elektromechanik" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Pracovník/ice pro kompletační a balící práce

Zaměstnavatel KENTING SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice pro kompletační a balící práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Manipulační pracovník

Zaměstnavatel KENTING SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Pomocný truhlář

Zaměstnavatel Domov sv. Anežky, o.p.s. nabízí práci na pozici "Pomocný truhlář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Operátor/ka výroby - obsluha stroje

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka výroby - obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.