Úřad práce Kontaktní pracoviště České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělnice v textilní výrobě

Zaměstnavatel JIVATEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělnice v textilní výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Učitel čj a jiných jazyků

Zaměstnavatel RENER EDUCATION - jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. nabízí práci na pozici "Učitel čj a jiných jazyků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 22600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Prodavač/ka oděvů

Zaměstnavatel Vlasta Urbanová nabízí práci na pozici "Prodavač/ka oděvů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Zaměstnavatel NEO CRAFTS s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19400 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 22.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Pracovník příjmu odpadu

Zaměstnavatel KOMPOSTÁRNA Jarošovice s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník příjmu odpadu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel MK ekonomika s.r.o. nabízí práci na pozici "Mzdový/á účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Uklízeč/ka kanceláře

Zaměstnavatel GKB Servis, s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka kanceláře" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 166,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Údržbář/ka

Zaměstnavatel PCO - Lišov s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Skladník, skladnice

Zaměstnavatel SU - servis s. r. o. nabízí práci na pozici "Skladník, skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Plavčík/ice

Zaměstnavatel Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú. nabízí práci na pozici "Plavčík/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Samostatná/ý účetní

Zaměstnavatel GAMA GROUP a.s. nabízí práci na pozici "Samostatná/ý účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Asistent/ka pedagoga

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště Lišov nabízí práci na pozici "Asistent/ka pedagoga" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19360 - 27260,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 10. 2021.