Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Samostatný projektant/-ka tzb/hvac - se zaměřením na topení a chlazení

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Samostatný projektant/-ka tzb/hvac - se zaměřením na topení a chlazení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Ročtář

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Ročtář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Obchodní zástupce tzb

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Obchodní zástupce tzb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Vedoucí výrobního skladu

Zaměstnavatel STAVOKLIMA s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí výrobního skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Pracovník úklidu čb

Zaměstnavatel SIMACEK HS, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu čb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Technický pracovník údržby zeleně a ostatních ploch

Zaměstnavatel POMOC Týn nad Vltavou, z.s. nabízí práci na pozici "Technický pracovník údržby zeleně a ostatních ploch" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Programátor - kodér

Zaměstnavatel PolyWeb s.r.o. nabízí práci na pozici "Programátor - kodér" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel František Frantál nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 130,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Php programátor - oop v php

Zaměstnavatel PolyWeb s.r.o. nabízí práci na pozici "Php programátor - oop v php" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Vř - pracovník/ce kompletace - manipulant/ka

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vř - pracovník/ce kompletace - manipulant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2020.

Vř - pracovník/ce kompletace - obsluha strojů

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vř - pracovník/ce kompletace - obsluha strojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2020.

Vř - pracovník/ce kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vř - pracovník/ce kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2020.