Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel ŽPSV s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní elektrikář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nové Hrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2020.

Pracovník/ice kompletace výrobků

Zaměstnavatel D.I.P. s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90 - 180,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Dpp - úklidový pracovník/ice

Zaměstnavatel TREKVILA s.r.o. nabízí práci na pozici "Dpp - úklidový pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Homole.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2020.

Dpp: pracovník/-ice úklidu - okružní ul

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Dpp: pracovník/-ice úklidu - okružní ul" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 11 týdně) a nabízená mzda 4635 - 4635,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2020.

Dpp: pracovník/-ice úklidu - litvínovice

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Dpp: pracovník/-ice úklidu - litvínovice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 7 týdně) a nabízená mzda 3390 - 3390,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2020.

Vrátný/á - informátor/ka

Zaměstnavatel AGP PLUS SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á - informátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2020.

Pomocní pracovníci v kuchyni

Zaměstnavatel GASTRONOM 1 s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní pracovníci v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2020.

Brigáda v call centru – 100 kč/h

Zaměstnavatel ATODA Telemarketing, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Brigáda v call centru – 100 kč/h" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 100 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2020.

Technik, seřizovač

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Technik, seřizovač" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Administrativní pracovník/-ice (2 směny)

Zaměstnavatel ScrumWorks s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/-ice (2 směny)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 17800 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hrdějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Pracovník/-ice ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Řidič mkd nadměrného nákladu

Zaměstnavatel Petschl - Transporte (Česko) s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič mkd nadměrného nákladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23520,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2020.