Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nové Hrady.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 2. 2019.

Vrátný/á - strážný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á - strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 86.2,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 1. 2019.

Strážný/vrátný

Zaměstnavatel DIOL družstvo nabízí práci na pozici "Strážný/vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 89,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Dynín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 2. 2019.

Referent/ka zakázek

Zaměstnavatel KOVOTEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka zakázek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 1. 2019.

Telefonní konzultant/ka

Zaměstnavatel Alpha Supplies s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní konzultant/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 19000 - 42000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 2. 2019.

Účtující číšník - servírka

Zaměstnavatel Martin Brousek, s.r.o. nabízí práci na pozici "Účtující číšník - servírka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2019.

Bezpečnostní pracovník - globus české budějovice

Zaměstnavatel CENTR GROUP, a.s. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník - globus české budějovice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 12. 2018.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel PKKP s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 12. 2018.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruc nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10750,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2018.

Expedient/ka zakázek

Zaměstnavatel KOVOTEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Expedient/ka zakázek" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 1. 2019.

Skladník/skladnice

Zaměstnavatel KOVOTEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/skladnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 1. 2019.

Odborný/á referent/ka pro autobusovou dopravu

Zaměstnavatel JIKORD s.r.o. nabízí práci na pozici "Odborný/á referent/ka pro autobusovou dopravu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 2. 2019.