Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel SSI Solutions, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 2. 2019.

Pracovník obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Pracovník obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12400 - 14900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2019.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel PKKP s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 6100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 12. 2018.

Portýr v hotelových provozech

Zaměstnavatel ASSET FIRST spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Portýr v hotelových provozech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 12200,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Srubec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2018.

Prodavač/ka v trafice

Zaměstnavatel Ing. František Hakl - K-Protection nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v trafice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 74,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 1. 2019.

Účetní

Zaměstnavatel CITY - CAR a.s. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 1. 2019.

Dluhový poradce

Zaměstnavatel Dluhová poradna s.r.o. nabízí práci na pozici "Dluhový poradce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 12. 2018.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Nicol móda s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 11. 2018.

Operátor/ka výroby

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 90 - 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2018.

Mzdová účetní

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Mzdová účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 11. 2018.

Vrátný/á

Zaměstnavatel STAVOUNION, akciová společnost nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 13500 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 4. 2019.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000 - 9000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 1. 2019.