Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Manipulační pracovník/-ice

Zaměstnavatel KENTING SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační pracovník/-ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2020.

Vrátný/á

Zaměstnavatel Služba, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 93.1,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SKYCLEAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2020.

Pracovník/ice drobných kompletačních prací

Zaměstnavatel RE-MI-RE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice drobných kompletačních prací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2020.

Strážný - vrátný

Zaměstnavatel PS PATROL s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2020.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel Postkom s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000 - 12000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2020.

Bezpečnostní pracovník/-ice (výjezdová skupina)

Zaměstnavatel PS PATROL s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník/-ice (výjezdová skupina)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2020.

Kompletační pracovník

Zaměstnavatel Postkom s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletační pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 11000 - 14000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lišov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2020.

Pracovník/-ice úklidu fitness centra

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice úklidu fitness centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 26 týdně) a nabízená mzda 15600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Seřizovač vstřikovacích lisů

Zaměstnavatel GAMA GROUP a.s. nabízí práci na pozici "Seřizovač vstřikovacích lisů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Obsluha strojů v prádelně

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha strojů v prádelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20540 - 22440,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělník/ice v prádelně

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ice v prádelně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17150 - 18650,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.