Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha objektu - vrátný

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu - vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12880,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Planá.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Distribuce prádla

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Distribuce prádla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 20850,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Pracovník/-ice samoobslužného centra prádelny

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/-ice samoobslužného centra prádelny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 20000 - 20850,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Prodavač/-ka

Zaměstnavatel Chleba se solí s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Včelná.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Šička oprav prádla

Zaměstnavatel KVALITA náhradní plnění s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička oprav prádla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 20850,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Dělník/ice ve dřevracujícím průmyslu

Zaměstnavatel Derpal Logistic s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/ice ve dřevracujícím průmyslu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Litvínovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Bezpečnostní pracovník- ostraha objektu

Zaměstnavatel BRYVECASTA s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník- ostraha objektu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12900 - 13100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Ahmed Aloui nabízí práci na pozici "Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Odborný administrativní pracovník/ice- hospodář/ka rp české budějovice

Zaměstnavatel Odborový svaz KOVO nabízí práci na pozici "Odborný administrativní pracovník/ice- hospodář/ka rp české budějovice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 25000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Laboratorní technik/technička

Zaměstnavatel Biologické centrum AV ČR, v. v. i. nabízí práci na pozici "Laboratorní technik/technička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Laboratorní technik/technička do laboratoře rybí protistologie

Zaměstnavatel Biologické centrum AV ČR, v. v. i. nabízí práci na pozici "Laboratorní technik/technička do laboratoře rybí protistologie" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 16 týdně) a nabízená mzda 8600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Strážný/-á

Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s. nabízí práci na pozici "Strážný/-á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 16000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.