Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Služba, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Vrátný - řidič referentského vozidla

Zaměstnavatel Služba, výrobní družstvo nabízí práci na pozici "Vrátný - řidič referentského vozidla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Kontrolor/ka výroby

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Řidič vzv + pomocník na dílně

Zaměstnavatel KOVOTEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič vzv + pomocník na dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Vrátný/á

Zaměstnavatel KOVOTEX s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice kompletace" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Trhové Sviny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Dpp - závozník (na nákladním automobilu)

Zaměstnavatel Robert Janák s.r.o. nabízí práci na pozici "Dpp - závozník (na nákladním automobilu)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Učitel/ka it

Zaměstnavatel EDUCAnet - střední škola a základní škola České Bu nabízí práci na pozici "Učitel/ka it" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 8 týdně) a nabízená mzda 6000 - 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2020.

Kompletační práce

Zaměstnavatel KENTING SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletační práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2020.

Pracovník/ice balicích a kompletačních prací

Zaměstnavatel KENTING SERVICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ice balicích a kompletačních prací" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2020.

Strážný/á

Zaměstnavatel ZBU Czech Republic s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 93.1,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.