Úřad práce České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu České Budějovice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - České Budějovice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocná síla - úklid

Zaměstnavatel ZÁRUBA GASTRO a.s. nabízí práci na pozici "Pomocná síla - úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Vychovatel/ka pro dětskou skupinu motýl

Zaměstnavatel Biologické centrum AV ČR, v. v. i. nabízí práci na pozici "Vychovatel/ka pro dětskou skupinu motýl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Manažer/ka obchodu

Zaměstnavatel Wooden House s.r.o. nabízí práci na pozici "Manažer/ka obchodu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 50000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Boršov nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Doplňovač/ka zboží - určeno /

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Doplňovač/ka zboží - určeno /" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Pokladní/k

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pokladní/k" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Dělník - pracovník výroby

Zaměstnavatel Wooden House s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník - pracovník výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Boršov nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 18900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Prodavač/ka v dobročinném bazaru

Zaměstnavatel Mgr. Oldřich Hovorka nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v dobročinném bazaru" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Administrativní pracovník/ice - písař/ka

Zaměstnavatel Krajské státní zastupitelství České Budějovice nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice - písař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17480 - 25280,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Skladník

Zaměstnavatel MAKA THERM CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Skladník - řidič

Zaměstnavatel MAKA THERM CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník - řidič" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Mytí nádobí a pomocné práce v kuchyni

Zaměstnavatel LH Hotels & Resorts s.r.o. nabízí práci na pozici "Mytí nádobí a pomocné práce v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.