Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Borovany

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Borovany. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Borovany:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pokladní v zoo

Zaměstnavatel Park exotických zvířat o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Nazaret - středisko Husitské diakonie hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 4. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Bc. Kateřina Setničková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 6000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2020.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Ahmed Aloui hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Borovany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.