Administrativní pracovník/ce

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Borovany nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Nazaret - středisko Husitské diakonie. Nabídka byla vystavena dne 1. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

požadavky: minimálně úplné střední vzdělání s maturitou

náplň práce: příprava podkladů pro účetní firmu, komunikace s účetní firmou, zpracování a vyúčtování dotačních programů, fundreising, komunikace s dárci a sponzory

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo emailem.
Místo výkonu práce: Nazaret - středisko Husitské diakonie
Borovany 1, Jihočeský kraj
373 12
Mzda: 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 4. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 3. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Administrativní pracovník/ce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Nazaret - středisko Husitské diakonie nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště České Budějovice.