It správce podnikové infrastruktury

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s.. Nabídka byla vystavena dne 19. 2. 2021 na Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

požadavky:SŠ/VŠ technického zaměření, flexibilní a samostatný přístup k práci, výborné komunikační dovednosti, loajálnost, komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně úroveň B1), řidičský průkaz sk. B, analytické schopnosti, samostatnost, systematičnost, praxe v oboru (minimálně 1 rok s administrací počítačové sítě s OS MS Windows Server), výborná orientace v HW a SW, znalost správy MS Windows (Windows server 2016, WSUS, SharePoint, AD, DHCP, DNS), znalost správy serverů MS Exchange a MS SQL, znalost virtualizačního SW CMware vSphere - virtualizace serverů, znalost zálohovacího SW VeamBackup, znalost problematiky síťových zařízení (HP, ZyXEL), znalost VoIP technologií, konfigurace a instalace, základy síťové bezpečnosti a antivirové ochrany, ochota učit se a zdokonalovat ve svém oboru

náplň práce: zodpovědnost za chod IT/ICT (zejména servery, tiskárny, IP telefony, mobilní telefony). rozvoj firemního prostředí, antivirové a bezpečnostní politiky, údržba serverů MS Windows a virtualizační technologie, zálohování a archivace, monitoring systémů firmy a aktualizace systémů, evidence, správa a zabezpečení provozu firemní ICT techniky, správa síťové infrastruktury (aktivní, pasivní), konfigurace telefonních ústředen, instalace a konfigurace softwaru, vyřizování interních požadavků (HelpDesk)

nabízíme: maximální podporu svých zkušených kolegů včetně vstřícného šéfa, odborná školení, která z tebe udělají specialistu na svém místě, klouzavá pracovní doba, možnost občasné práce z domova, 5 týdnů dovolené, služební notebook a telefon, stravenky, firemní bazén

V případě zájmu zašlete životopis na email jezkova@kubousek.cz
Místo výkonu práce: KUBOUŠEK EU holding a.s.
Lidická třída 1937
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 07
Mzda: 25000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 19. 2. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 20. 4. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 2. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „It správce podnikové infrastruktury“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti KUBOUŠEK EU holding a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště České Budějovice.