Kontrolor/ka výroby

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti PCO - Montážní dílna, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 9. 6. 2020 na Úřadu práce ČR - České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Vyučení není podmínkou, pracovní úvazek 7,5 hod. denně, nástup ihned, zručnost, kontrola součástek, práce zrakově náročnější.
Pracovní pozice je určena pro OZP a ID 1. - 3. stupně
Nabídky na e-mail nebo sjednat schůzku na tel. č. : 387 201 152, 773 742 379

Místo výkonu práce: PCO - Montážní dílna, s.r.o.
Vrbenská 197 /23
České Budějovice, České Budějovice 370 01
Mzda: 110,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 8. 6. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 7. 8. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 9. 6. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Kontrolor/ka výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti PCO - Montážní dílna, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu České Budějovice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - České Budějovice.