Mzdový/á účetní

Mzdoví účetní

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MK ekonomika s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 8. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pozice vhodná i pro OZP - bezbariérový přístup.
Zkrácený úvazek 20 - 30 hod. týdně, DPP nebo DPČ - nástupní hrubá mzda při úvazku 20 hod. týdně 15000 Kč, při úvazku 30 hod. 22000 Kč
praxe mzdové účetní min. 3 roky podmínkou, práce s počítačem a běžnými programy (word, excel, e-mail) na běžné úrovni, znalost programu Pamica výhodou
Zam. výhody: pružná pracovní doba, částečně možný home office, stravenky sick days
Kontakt telefonicky nebo e-mailem

Místo výkonu práce: MK ekonomika s.r.o.
Krajinská 35 /1
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 01
Mzda: 15000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 7. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 10. 11. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 10. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Mzdový/á účetní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti MK ekonomika s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště České Budějovice.