Obsluha strojů v prádelně

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KVALITA náhradní plnění s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 6. 2020 na Úřadu práce ČR - České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici OBSLUHA STROJŮ V PRÁDELNĚ, do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha praček, mandlování a žehlení na karuselovém stroji, budete zodpovědní za včasné, kvalitní a kompletní připravení prádla k expedici našim klientům.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let - dvousměnný provoz (pouze pracovní dny), mzdové ohodnocení: první rok 20 540 Kč, druhý rok 21 240 Kč, třetí rok po kompletním zaškolení a samostatné práci 22 440 Kč.
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění. Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
OSTATNÍ: práce je rovněž vhodná i pro OZP (možnost zkráceného úvazku u OZP dle domluvy).
POŽADUJEME: pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
Nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 23. 8. 2020.

Místo výkonu práce: KVALITA náhradní plnění s.r.o.
Dvořákova 383 /17
České Budějovice, České Budějovice 370 01
Mzda: 20540 - 22440,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz (minimálně 40 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 23. 8. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 25. 6. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Obsluha strojů v prádelně“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti KVALITA náhradní plnění s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu České Budějovice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - České Budějovice.