Samostatná/ý účetní

Odborní účetní všeobecní

Hledáte práci v lokalitě České Budějovice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti GAMA GROUP a.s.. Nabídka byla vystavena dne 4. 10. 2021 na Kontaktní pracoviště České Budějovice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Vzdělání: SŠ ekonomického směru.
Požadavky: praxe v oboru, znalost podvojného účetnictví, znalost daňových zákonů- DPH, DPPO, znalost MS Office- Word, Excel.
Zaměstnanecké výhody: motivační bonusy, zvýhodněné závodní stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá, 8:00-14:00 hod.).

Místo výkonu práce: GAMA GROUP a.s.
Mánesova 11 /3b
České Budějovice, Jihočeský kraj 370 01
Mzda: 30000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 4. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 3. 12. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 7. 10. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Samostatná/ý účetní“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti GAMA GROUP a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihočeský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště České Budějovice.